Producent i skład materiałów budowlanych + dostawa z HDS   Częstochowa, ul. Odlewników 27   Zadzwoń i zapytaj: 502 351 499 698 610 282

Mur oporowy

OPISW ofercie naszej firmy znajdują się funkcjonalne i wysokiej jakości ściany oporowe za pomocą których można stworzyć betonowy mur oporowy idealny nawet dla dużych obciążeń statycznych.

Dostępne tu betonowe ściany oporowe mają zastosowanie przede wszystkim w budownictwie tymczasowych i stałych składowisk wszelkiego rodzaju materiałów sypkich takich jak kruszywo, żużel, odpady czy zboże a ich wytrzymałość sprawia, że bez problemu wytrzymają obciążenia do wysokości zaplanowanej ściany.

Mur oporowy to także doskonałe rozwiązanie do tworzenia boksów segregacyjnych na placach, obszarach inwestycyjnych i przemysłowych o dużej powierzchni, a także tam gdzie spadek terenu uniemożliwia efektywne wykorzystanie terenu – zastosowanie jest naprawdę szerokie.

Funkcjonalność ścianek oporowych jest nieporównywalna z odlewaniem litego muru. Ułożenie ścianki oporowej z pojedynczych murków oporowych o określonej długości jest dużo prostsze i szybsze od żmudnego robienia szalunków i zbrojenia na miejscu budowy.

Dostarczamy tylko nowe mury oporowe bezpośrednio do klienta w dowolne miejsce w kraju. Nazwa produktu Długość stopy
A[mm]
Grubość ścianki
B[mm]
Grubość stopy
B'[mm]
Szerokość
L[mm]
Wysokość
H[mm]
 Waga
[kg]
Mur oporowy – TYP L  1000  100-200  150-200  750  2500  900
Mur oporowy – TYP L  1000  100-200  150-200  750  1750  700

Stropy Teriva Stropy Teriva Śląskie Ogrodzenia Betonowe Częstochowa Strop Teriva gęstożebrowy – pytania i odpowiedzi Wyroby z betonu – producent Strobet Częstochowa Na czym polega strop Teriva? Co tańsze: strop Teriva czy lany? Nadproża betonowe Śląsk Pustaki szalunkowe i żużlowe Płyty drogowe Śląsk Szamba betonowe Śląskie – skuteczne rozwiązanie od Strobet Częstochowa Bloczki Betonowe Śląskie – Solidność i Trwałość z Strobet.pl Przepusty Betonowe Śląsk – Kręgi betonowe – Niezbędny Element Infrastruktury