Producent i skład materiałów budowlanych + dostawa z HDS   Częstochowa, ul. Odlewników 27   Zadzwoń i zapytaj: 502 351 499 698 610 282

Bloki i bloczki Lego – nowy styl w budownictwie

Pustaki stropowe do stropów Teriva 4.01, Teriva 6.0; 8.0. z żużla.
Strop Teriva – wymiary optymalne dla Twojego Budynku
8 marca 2024
mur oporowy produkowany na śląsku
Mur oporowy, ściana typ L produkowany na Śląsku – z dostawą
9 maja 2024
bloki lego śląsk

Firma Strobet.pl specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości elementów betonowych, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych sektorach budownictwa. Ich flagowym produktem są bloki betonowe typu LEGO, które dostępne są w dwóch rozmiarach: typ 60 i typ 30. Produkty te wykonane są z betonu klasy C30/37, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość na różnego rodzaju obciążenia.

Charakterystyczna cecha bloków Strobet.pl to ich unikalna forma z wypustkami, która przypomina popularne klocki LEGO. Taka budowa elementów umożliwia łatwe i szybkie łączenie ich ze sobą bez konieczności stosowania dodatkowych spoiw czy zapraw. Dzięki temu, konstrukcje można szybko montować, demontować i w razie potrzeby przenosić w inne miejsce. Takie rozwiązanie jest nie tylko efektywne, ale również ekonomiczne, ponieważ znacznie skraca czas budowy i redukuje koszty związane z materiałami łączącymi.

Pełną ofertę produkowanych przez PW Strobet na Śląsku bloków i bloczków LEGO znajdziesz tutaj

Blok betonowy LEGO – stabilny i odporny na pogodę

Blok betonowy Strobet.pl dzięki swojej masie i konstrukcji jest niezwykle stabilny i odporny na różne warunki atmosferyczne oraz mechaniczne naprężenia. Ściany wykonane z tych bloków charakteryzują się dużą odpornością na napieranie, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem na ściany oporowe, mur oporowy prefabrykowany, a także na wszelkiego rodzaju boksy betonowe czy prefabrykowane, które są stosowane w różnych typach infrastruktury.

Oprócz tego, bloki betonowe Strobet.pl mają wiele innych zastosowań, takich jak:

 • Zabezpieczenie skarp,
 • Elementy wygrodzenia kompostowni,
 • Kostki do tworzenia kompostowników,
 • Elementy składowisk dla różnych materiałów sypkich jak złom, torf, węgiel czy piaski,
 • Budowa masywnych ogrodzeń,
 • Elementy ścian hal magazynowych i produkcyjnych,
 • Betonowe bloki oporowe stosowane jako zabezpieczenie podstaw pod ściany hal produkcyjnych,
 • Osłony chroniące wrażliwe elementy innych konstrukcji.

Wymiary bloków LEGO

Wymiary oferowanych bloków są zróżnicowane, co pozwala na ich szerokie zastosowanie w różnych projektach budowlanych:

 • 180/60/60 cm o wadze 1500 kg,
 • 120/60/60 cm o wadze 1000 kg,
 • 60/60/60 cm o wadze 500 kg,
 • 180/60/30 cm o wadze 750 kg,
 • 120/60/30 cm o wadze 500 kg,
 • 60/60/30 cm o wadze 250 kg.

Zaprezentowane rozwiązania i produkty Strobet.pl dowodzą, jak firma ta przyczynia się do innowacji w branży budowlanej, dostarczając produkty, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również umożliwiają efektywną i elastyczną realizację projektów budowlanych.

Twój projekt prefabrykatu ?

Jako producent jesteśmy w stanie wykonać większość prefabrykatów betonowych na zamówienie według indywidualnego projektu.

Nasze hity

Bloki betonowe typu Lego

Kręgi betonowe

Nadproża l19

Kształtka wieńcowa l

Pustaki szalunkowe

Stropy Teriva Stropy Teriva Śląskie Ogrodzenia Betonowe Częstochowa Korytka odwadniające – betonowe odwodnienie Mur oporowy, ściana typ L produkowany na Śląsku – z dostawą Bloki i bloczki Lego – nowy styl w budownictwie Strop Teriva – wymiary optymalne dla Twojego Budynku Strop Teriva gęstożebrowy – pytania i odpowiedzi Wyroby z betonu – producent Strobet Częstochowa Na czym polega strop Teriva? Co tańsze: strop Teriva czy lany? Nadproża betonowe Śląsk Pustaki szalunkowe i żużlowe Płyty drogowe Śląsk Szamba betonowe Śląskie – skuteczne rozwiązanie od Strobet Częstochowa Bloczki Betonowe Śląskie – Solidność i Trwałość – Bloczkami z betonu można budować Dom  Przepusty Betonowe Śląsk – Kręgi betonowe – Niezbędny Element Infrastruktury