Strobet – to profesjonalna firma, posiadająca bardzo szeroką ofertę w zakresie keramzytowych materiałów budowlanych, stropów Teriva oraz innych wyrobów betonowych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku i od tamtej pory stale się rozwijamy oraz poszerzamy naszą ofertę a także dostosowujemy ją do wymagań naszych Klientów. Gwarantujemy wszystkim naszym Klientom rzetelne wykonanie świadczonych przez nas usług. Nasza produkcja jest certyfikowana i nadzorowana przez CERTBUD oraz inne laboratoria budowlane.

Naszym klientom zapewniamy fachowe konsultacje oraz pomoc w zakresie doradztwa technicznego.

Firma Strobet oferuje swoim Klientom szybki czas realizacji zamówień, dostawy są realizowane pojazdami dostosowanymi do zamówień oraz potrzeb Klientów na terenie całego kraju. Zapewniamy także rozładunek HDS-em.

Oferujemy dogodne sposoby płatności : przelew, przedpłata, gotówka w kasie lub na budowie.

Towar wydawany jest na paletach o wymiarach 120 x 80 lub 115 x 100. Za palety które nie zostały lub nie zostaną zwrócone pobierana jest kaucja. Zwrotu palet należy dokonać w ciągu 60 dni od daty odbioru.

Oferta

Poza sztandarowymi elementami naszej oferty, czyli stropami Teriva, nasz asortyment posiada szeroką gamę materiałów budowlanych, kanalizacyjnych a także innych prefabrykatów betonowych. Oferujemy m.in. płyty drogowe, szamba, nadproża L-19 i wiele innych prefabrykatów. Zajmujemy się także sprzedażą opału.
strobet-czestochowa
strobet-czestochowa-2