Mur oporowy

OPIS

W ofercie naszej firmy znajdują się funkcjonalne i wysokiej jakości ściany oporowe za pomocą których można stworzyć betonowy mur oporowy idealny nawet dla dużych obciążeń statycznych.

Dostępne tu betonowe ściany oporowe mają zastosowanie przede wszystkim w budownictwie tymczasowych i stałych składowisk wszelkiego rodzaju materiałów sypkich takich jak kruszywo, żużel, odpady czy zboże a ich wytrzymałość sprawia, że bez problemu wytrzymają obciążenia do wysokości zaplanowanej ściany.

Mur oporowy to także doskonałe rozwiązanie do tworzenia boksów segregacyjnych na placach, obszarach inwestycyjnych i przemysłowych o dużej powierzchni, a także tam gdzie spadek terenu uniemożliwia efektywne wykorzystanie terenu – zastosowanie jest naprawdę szerokie.

Funkcjonalność ścianek oporowych jest nieporównywalna z odlewaniem litego muru. Ułożenie ścianki oporowej z pojedynczych murków oporowych o określonej długości jest dużo prostsze i szybsze od żmudnego robienia szalunków i zbrojenia na miejscu budowy.

Dostarczamy tylko nowe mury oporowe bezpośrednio do klienta w dowolne miejsce w kraju.


 Nazwa produktu Długość stopy A[mm] Grubość ścianki B[mm] Grubość stopy B'[mm] Szerokość L[mm] Wysokość H[mm]  Waga [kg]
Mur oporowy - TYP L  1000  100-200  150-200  750  2500  900